Pravidla soutěže

Týdeník Květy vyhlašuje soutěž Jdeme! 1000 kilometrů Českem 2022. 

Jak soutěžit

Od ledna do prosince 2022 bude v Týdeníku Květy a na webových stránkách jdeme1000km.cz probíhat soutěž o atraktivní ceny. Každé kolo je samostatnou soutěží, ve které můžete vyhrát právě avizovanou cenu. Pokud budete chtít soutěžit o hlavní ceny akce Jdeme! 1000 kilometrů Českem, stačí zodpovědět otázky alespoň 3 kol soutěže a budete zařazeni do slosování. Odpověď bude možné zasílat prostřednictvím SMS nebo vyplněním formuláře u jednotlivých soutěžních článků na webu jdeme1000km.cz.

Trvání soutěže

Od 13. 1. do 8. 12. 2022

Vyhlášení vítězů

V Týdeníku Květy 8.12. 2022 a na stránkách jdeme1000km.cz.

Podmínky soutěže

Soutěž má 12 samostatných kol. V každém kole bude možné vyhrát cenu. Je možné se zúčastnit jen některých kol, pouze ale ten, kdo se zúčastní minimálně 3 kol soutěže bude zařazen do slosování o hlavní výhry. Pokud budete soutěžit prostřednictvím SMS, je nutné zaslat správnou odpověď alespoň na 3 soutěžní kola, totéž platí i pro hlasování prostřednictvím webového rozhraní. Kombinací si můžete zvýšit možnost výhry, ale kontrola účasti bude na SMS i na webu probíhat odděleně. Cena jedné SMS je 10 Kč včetně DPH. Technicky zajišťuje ATS, s.r.o. V případě problémů se zasíláním SMS volejte infolinku ATS, s. r. o., 296 363 199 (k dispozici po–pá od 9 do 16 hodin), www.platmobilem.cz.

Hlasovat bude možné vždy ve 14ti denním termínu, který bude uveden u každého kola soutěže. Po uzávěrce kola již nebude možné soutěžit.

Podmínkou zařazení do soutěže na webu je pravdivé vyplnění formuláře s těmito údaji: Jméno a příjmení + e-mailová adresa.

Při účasti prostřednictvím SMS, zasílejte SMS ve tvaru: 

TK ODPOVED JMENO PRIJMENI ADRESA 

(za „TK“ zadáte jen písmeno správné odpovědi, např. TK X Jan Novak Dolni 1 Breclav, vše bez diakritiky) na číslo 900 11 10. 

Organizátorem a provozovatelem soutěže je společnost VLTAVA LABE MEDIA a. s. IČ: 01440578, se sídlem U Trezorky 921/2, e-mail: kvety@vlmedia.cz 

Účastníkem soutěže je každý občan České republiky, který správně odpoví na soutěžní otázky. Výhry mohou být zaslány pouze na adresy v České republice. 

Ostatní ustanovení

Účastí v soutěži Jdeme! 1000 kilometrů Českem vyslovuje každý účastník soutěže souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží a bere na vědomí Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s.