Tip na víkend

DinoPark Ostrava – Pravěký svět na dosah ruky

Plánujete výlet s dětmi? DinoPark Ostrava je ideální volbou pro zábavu a vzdělávání dětí všech věkových kategorií. Tento fascinující park se nachází jen 13 km od centra Ostravy, mezi Orlovou a Doubravou. Na ploše 35 hektarů zde najdete 70 modelů druhohorních zvířat v životní velikosti, včetně roztomilých mláďat.

DinoPark Ostrava nabízí paleontologicky věrné modely dinosaurů, které jsou statické i robotické. Návštěvníci zde získají informace o jednotlivých druzích, vývoji života na Zemi, pohybu kontinentů a dalších zajímavostech, a to vše zábavnou a atraktivní formou. Unikátní projekt zahrnuje i prezentaci artefaktů z období starohor, prvohor a druhohor, včetně skutečných nálezů z území České republiky.

Nezapomeňte navštívit také 3D kino, kde se můžete ponořit do panoramatického filmu. Příběh dětí Filipa a Hermíny, kteří se díky kouzlu promění v dinosauří kamarády Fina Dina a Dinu Minu, vás zavede do fascinující říše druhohor. Tito průvodci vás budou provázet nejen ve filmu, ale i ve všech DinoParcích, kde je uvidíte v různých podobách.

DinoPark není jen o modelech dinosaurů v životní velikosti, ale nabízí také množství atrakcí pro děti. Vaše děti se mohou podívat na svět očima právě vylíhnutého dinosaura, odhalit ukrytou kostru pravěkého tvora v Paleontologickém hřišti, bavit se na prolézačkách a houpadlech, nebo si udělat unikátní fotku do rodinného alba u našeho fotosaura. To vše a mnohem více je připraveno pro naše nejmenší návštěvníky.

V parku najdete také prodejnu suvenýrů DinoShop, občerstvení DinoCafé a DinoGril, vše ve stylu druhohor. Pro ty, kteří nechtějí nebo nemohou chodit, je připraven DinoExpres, který vás pohodlně proveze parkem.

Navštivte DinoPark Ostrava a zažijte pravěký svět na vlastní kůži!

A nyní nás čeká 2. kolo soutěže Jdeme 1 000 km nejen Českem pro rok 2024.

Pro celkem 5 soutěžících máme připraven 5x VOUCHER DO DINOPARKU v hodnotě 1000 Kč

Unikátní síť DinoParků

představuje návštěvníkům záhadný svět dinosaurů v jejich reálných podobách a seznamuje návštěvníky s prostředím druhohor. DinoPark nabízí nádherné pohyblivé a statické modely dávných vládců naší planety v životních velikostech, dětské atrakce, 3D Kino, Paleontologické hřiště a hlavně spoustu zábavy

a poznání pro celou rodinu.

www.dinopark.cz

Odpověď na soutěžní otázku můžete zaslat od 13. 6. 2024 do půlnoci 26. 6. 2024
buď prostřednictvím SMS, nebo vyplněním formuláře u tohoto soutěžního článku na webu www.jdeme1000km.cz. SMS zasílejte ve tvaru: TK ODPOVED JMENO PRIJMENI ADRESA (za „TK“ zadáte jen písmeno správné odpovědi, např. TK A Jan Novak Dolni 1 Breclav, vše bez diakritiky s mezerami) na číslo 87652.